Jaunumi Jaunumu arhīvs
AFP palielina veikalu skaitu tirdzniecības centros IKI.
27. februāris, 2013
AFP palielina veikalu skaitu tirdzniecības centros IKI.
2013. gada sākums ir bagāts ar jaunumiem. AFP tirdzniecības centri ir kļuvuši vēl interesantāki saviem apmeklētājiem.
„Marmora” gaļa, sorbets un „Peperoni” – garšīgi jaunumi tirdzniecības centrā Lidoņu ielā 27!
30. oktobris, 2012
„Marmora” gaļa, sorbets un „Peperoni” – garšīgi jaunumi tirdzniecības centrā Lidoņu ielā 27!
T/c Lidoņu ielā 27, apmeklētājiem kļuva vēl interesantāks! Pavisam nesen atveras jauns specializēts gaļas veikals ar Latvijas zīmolu „FOREVERS”, austrumu saldumu veikals „Bona Dea”, ka arī lieliska picērija „Extra Pica”.
Visi objekti!
Jaunumi tavā e-pastā!
Veikals RITA tagad arī Bolderājā un Vecmīlgrāvī.
Tirdzniecības centros IKI Parādes ielā 5B un Baltāsbaznīcas ielā 42 ir atvērti jauni RITA veikali.
A/S RITA - viens no vecākajām Latvijas trikotāžas izstrādājumu ražotājiem. Uzņēmums "Rita" ir dibināts 1924. gadā, un joprojām tā produkcija paliek populāra Latvijas iedzīvotāju vidū.
Veikalā RITA ir nopērkams loti plašs sortiments: apakšveļa, naktstērpi, džemperi, vasaras svārki, kleitas, sporta apģērbi.
A/S "Rita" izmanto mūsdienīgu pasaules līmeņa aprīkojumu trikotāžas apģērbu ražošanai bērniem, sievietēm un vīriešiem no kokvilnas un viskozas. Sortiments pieejams dažādos stilos: ar apdruku, ar izšuvumiem, ar aplikāciju, ar mežģīnēm un citiem aksesuāriem. Trikotāžai ir ļoti plaša krāsu gamma, oriģināli modeļi un tā ir ļoti kvalitatīvi izstrādāta.
Lielākā daļa produktu uzņēmums eksportē. RITA produkciju var iegādāties Eiropā, Tuvajos un Tālajos Austrumos, Ziemeļamerikā, kā arī Krievijā.
Tagad, RITA atrodas arī Bolderāja un Vecmīlgrāvī, un pircējiem ir lieliska iespēja nopirkt slaveno produkciju tuvu pie mājām, tirdzniecības centrā IKI.

Laipni lūdzam!
 
Šajā rakstā izmantota informācija no: http://rus.delfi.ee/daily/business/odezhdu-dlya-hm-shyut-v-latvii.d?id=34549099 un http://www.rita.lv/ru/
© „A.F.P. of North America Inc.” 2011