Jaunumi Jaunumu arhīvs
Visi objekti!
Jaunumi tavā e-pastā!
Veikals RITA tagad arī Bolderājā un Vecmīlgrāvī.
Tirdzniecības centros IKI Parādes ielā 5B un Baltāsbaznīcas ielā 42 ir atvērti jauni RITA veikali.
A/S RITA - viens no vecākajām Latvijas trikotāžas izstrādājumu ražotājiem. Uzņēmums "Rita" ir dibināts 1924. gadā, un joprojām tā produkcija paliek populāra Latvijas iedzīvotāju vidū.
Veikalā RITA ir nopērkams loti plašs sortiments: apakšveļa, naktstērpi, džemperi, vasaras svārki, kleitas, sporta apģērbi.
A/S "Rita" izmanto mūsdienīgu pasaules līmeņa aprīkojumu trikotāžas apģērbu ražošanai bērniem, sievietēm un vīriešiem no kokvilnas un viskozas. Sortiments pieejams dažādos stilos: ar apdruku, ar izšuvumiem, ar aplikāciju, ar mežģīnēm un citiem aksesuāriem. Trikotāžai ir ļoti plaša krāsu gamma, oriģināli modeļi un tā ir ļoti kvalitatīvi izstrādāta.
Lielākā daļa produktu uzņēmums eksportē. RITA produkciju var iegādāties Eiropā, Tuvajos un Tālajos Austrumos, Ziemeļamerikā, kā arī Krievijā.
Tagad, RITA atrodas arī Bolderāja un Vecmīlgrāvī, un pircējiem ir lieliska iespēja nopirkt slaveno produkciju tuvu pie mājām, tirdzniecības centrā IKI.

Laipni lūdzam!
 
Šajā rakstā izmantota informācija no: http://rus.delfi.ee/daily/business/odezhdu-dlya-hm-shyut-v-latvii.d?id=34549099 un http://www.rita.lv/ru/
© „A.F.P. of North America Inc.” 2011