Jaunumi Jaunumu arhīvs
Visi objekti!
Jaunumi tavā e-pastā!
Jauns veikals SIBERIKA Lidoņu ielā 27
Februārī, tirdzniecības centrā IKI Lidoņu ielā 27, tiks atklāts  dabīgas kosmētikas veikals  ​​- SIBERIKA. Rīgā tas jau ir vienpadsmitais SIBERIKA veikals.

Šajā veikalā jūs atradīsiet matu, ādas un ķermeņa kopšanas līdzekļus. Tas ir daudzzīmolu veikals, bet visvairāk pārstāvēta ir „Natura Siberica” kosmētika.
"Natura Siberica" faniem  ​​tiks piedāvāti krēmi un serumi, maskas un ietīšanas krēmi, skrubji un sāļi, šampūni un kondicionieri matiem, dušas želejas un vannas putas, kā arī dekoratīvā kosmētika.

"Natura Siberica" ​​– jauns zīmols Krievijas veselības un skaistuma tirgū, kas balstās uz savvaļas augu dziedinošo spēku no ekoloģiski tīrām teritorijām Sibīrijā un Tālajos Austrumos, tautas receptēm un jaunākajām tehnoloģijām.
 
Galvenais, kas atšķir šo kosmētikas zīmolu no dažādiem citiem - tā ir tas dabas bāze un struktūra, tās izgatavošanā gandrīz neizmanto sintētiskas izejvielas.
 
 "Natura Siberica" produktu formulas ​​tīrību garantē sertifikāti ICEA un ECOCERT.

Laboratorijas, kas ražo "Natura Siberica", atbilst visstingrākajām prasībām. Ražošana notiek ar modernām iekārtām, visi ražošanas posmi, kā arī izejvielu kvalitāte tiek stingri kontrolēti.

"Natura Siberica" piegādi Latvijā nodrošina SIA "LD Stels" - lielākais kosmētikas un sadzīves ķīmijas importētājs no Krievijas ražotājiem.
 
Šajā rakstā izmantota informācija no: http://www.natura-siberica.ru/ un http://www.ldstels.lv/
© „A.F.P. of North America Inc.” 2011