Jaunumi Jaunumu arhīvs
Visi objekti!
Jaunumi tavā e-pastā!
EUROKOS un CARD SHOP veikali Lidoņu ielā 27
Novembrī, Tīrdzniecības centrā Lidoņu ielā 27, atvērsies divi jauni veikali - lietuviešu kosmētikas veikals un Rīgas iedzīvotāju iemīļotais veikaliņš CARD SHOP
 
 EUROKOS - pazīstams veikalu tīkls Lietuvā (Drogasa analogs Latvijā), kas tirgo visāda veida kosmētiku un aksesuārus. Tīkls ietver sevī 105 veikalus Lietuvā. Latvijā tas būs jau 3. veikals. Tajā pircēji atradīs kosmētiku sejai un ķermenim, labāko pasaules ražotāju parfimēriju, visāda veida aksesuārus un pat sadzīves ķīmiju. Laipni lūgti.
Veikals CARD SHOP ir pazīstams ar zemajām cenām un preses izdevumu un žurnālu milzīgu sortimentu . Veikalā Jūs atradīsiet žurnālus uz gandrīz jebkuru Jums interesantu tematu. Lielāka žurnālu daļa ir iepriekšējā mēneša izdevums, tāpēc to cena ir smieklīgi zema. Jūs varat iegādāties tādus žurnālus kā "Гастроном”, „Салон”, „Лучшие Интерьеры” cenā zem viena lata. Krustvārdu mīklas un neglancētie žurnāli - tikai par 20 santīmiem. Piedāvājumā ir ļoti daudz žurnāli sievietēm, bērniem, žurnāli par dārzu, gastronomijas žurnāli, puķiem un daudzi citi. Veiksmīgi iepirkties.
 
 
 
© „A.F.P. of North America Inc.” 2011