Misija:

Pilsētas mikrorajonu iedzīvotāju ikdienas vajadzību apmierināšanai nepieciešamo pakalpojumu nodrošināšana.
 
Vīzija:
 
Kļūt par vadošu tirdzniecības centru tīklu, kas atrodas Rīgas mikrorajonu centros, nodrošinot visus patērētājiem nepieciešamos pakalpojumus.
 
Vēsture un attīstība
Amerikāņu investīciju uzņēmums „A.F.P. of North America Inc.” specializējies nekustamā īpašuma pārdošanā un ekspluatācijā. Uzņēmums dibināts 1997.gadā. Darbības gadu gaitā uzņēmums izveidojis lielu komerciālo platību un zemesgabalu parku, kļūstot par vienu no vadošajiem spēlētājiem valsts nekustamo īpašumu tirgū. Pamatdarbības virziens – tirdzniecības centru vadība. Lielākā daļa „A.F.P. of North America Inc.” īpašumā esošo tirdzniecības centru atrodas Rīgas mikrorajonos. Tirdzniecības centru koncepcija – mikrorajonu iedzīvotāju nodrošināšana ar ikdienas vajadzību apmierināšanai nepieciešamajiem pakalpojumiem.
 
A.F.P. of North America Inc.” tirdzniecības centros atrodami veikali mājai un ģīmenei "2.stāvs", bankas, aptiekas, kafejnīcas, servisu nodrošinošie uzņēmumi (apavu remonts, ateljē u.c.) kā arī modernāko apģērbu veikali, grāmatnīcas un parfimērijas veikali, juvelierizstrādājumu veikali, zooveikali un daudzi citi.
 
Skatoties nākotnē, daļa uzņēmumam piederošo zemes gabali tiks atvēlēta daudzdzīvokļu ēku celtniecībai, daļa komercapbūvei. „A.F.P. of North America Inc.” ir atvērta sadarbībai, ir gatava ieguldīt naudas līdzekļus perspektīvos projektos, kas saistīti ar nekustamā īpašuma sfēru. Uzņēmums meklē jaunas vietas celtniecībai un attīstībai.
 
Uzņēmuma izaugsmes dinamika 1997-2010 gadi (apgrozījums latos):
 
 
 
 
Neskatoties uz to, ka uzņēmuma galvenā darbības sfēra ir saistīta ar nekustamo īpašumu, tā nav vienīgā darbības sfēra.
© „A.F.P. of North America Inc.” 2011